TÜM KATEGORİLER

Yeni Mağaza Rehberi

Yeni Mağaza Rehberi
Nasıl Mağaza Açarım ?
   Levelavm.com da Mağaza üyeliği ücretsizdir. Sadece birkaç dakika içerisinde sitemize üye olabilirsiniz. Sitemiz ana sayfasında sağ üst köşede yer alan  
Mağaza Aç  butonuna tıklayarak Üyelik formu doldurularak mağaza açma başvurunuz tarafımıza ulaşmış olacaktır. Level avm üyelik içeriğini inceledikten ve mağaza açmak için gerekli kriterlere uygunluk verdikten sonra tarafınıza gönderilecek  onay emaili ile sonraki aşamaya geçilecektir.Bu aşamada  Ana sayfamızda sol alt kısımda yer alan BİLGİLER sekmesi altında bulunan    sözleşmeler ve evrakların, tam ve eksiksiz olarak doldurularak  levelavm.com adresine gönderilmesi gerekmektedir. Evraklar incelenip onaylandıktan sonra üyeliğiniz tarafımızdan  partner olarak tanımlanacak ve bu aşamadan sonra Mağaza ürün satışına başlayabilecektir.
Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyeceğim?
Mağaza oluşturduktan sonra yönetim panelinizdeki ‘mağazam’ bölümüne girip açılan ekranın  üst menüsündeki  profil ve ayarlar  bölümünden mevcut bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
Üyeliğimi nasıl iptal edeceğim?
Üyeliğinizi geçici bir süreyle kullanmayacaksanız kapatmayıp daha sonra levelavm.com'dan satışa kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
levelavm.com üyeliğinizi, Levelavm çağrı merkezi ile iletişime geçerek iptal edebilirsiniz.
Kargo hakkında önemli ipuçları
  • Eğer satışını yaptığınız ürünün kargo ücreti yüksek ise bunu önceden müşteri ile paylaşmanız veya ürün açıklamalarında belirtmeniz, sonrasında gelebilecek şikayetlerin önüne geçecektir.
  • Kargo firmasını, ürünün bulunduğu yere çağırmanız kargo maliyetinin artmasına neden olacaktır.
  • Müşteri, aynı mağazadan birden fazla ürün alırsa ürünlerin tamamını aynı kargo ile gönderebilirsiniz.
  • Müşterinin tercih ettiği kargo firmasını kullanmalısınız.
  • Gönderimleri yaptıktan sonra kargo fatura numarası ile tek seferde gönderdiğiniz sipariş numaralarının tümünü eşleştirin.
 
Satış durumunu nasıl kontrol edebilirim?
Satış durumunu, Mağazam menüsündeki Gelen Siparişler başlığı altındaki Sipariş Listesi sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Aynı menüden ürün ve sipariş yönetiminizi kolayca yapabilir  ve tüm verilerinizi girebilir, gözlemleyebilirsiniz.
Kargo ücreti türleri nelerdir?
Ürünün kargo ücretinin kimin tarafından ödeneceğini gösterir.
levelavm.com'da 2 tane kargo ücret seçeneği vardır:
  • Müşteri Öder
  • Mağaza Öder (Ücretsiz Kargo)
 
Teslimat durumunu  nasıl güncelleyeceğim?
Teslimat durumu  2 şekilde güncellenmektedir;
  • Mağaza sekmesini açtıktan sonra sol üst köşede bulunan Gelen Siparişler başlığı altında yer alan bölümde ilgili siparişin listelendiği bölümün sağında yer alan düzenle işlem başlığı butonunu  tıklayarak çıkan ekrandan işleminizi yapabilirsiniz.
  • Mağazanızın yönetim panelinin ana sayfasında sol alt köşede yer alan İşlemde Olan Siparişler   - Tamamlanan Siparişler  - İptal Olan Siparişler sekmelerine  basıp güncelleme yapabilir veya yeni durum ekleyebilirsiniz.