TÜM KATEGORİLER

DR.C.TUNA VITALIZING SARIMSAKLI ŞAMPUAN 500 ML

DR.C.TUNA Canlandırıcı Şampuan, koparak dökülmelere karşı etkin çözüm sunuyor! Sarımsak ve Capixyl ile geliştirilen ve zenginleştirilen formül, saçı beslemeye ve saç telleri üzerinde hasara uğramış noktaları yeniden yapılandırmaya yardımcı olur. Böyl..

40,00TL

(0)

FARMASİ BOTANICS ADAÇAYI ÖZLÜ GÜÇLENDİRİCİ ŞAMPUAN 500 ML

Adaçayı özleri ile zenginleştirilmiş Botanics Adaçayı Özlü Şampuan, saçlarınızı nazikçe temizler. Saçlarınızı nemlendirerek eşsiz bir bakım sunar. Geride hoş kokulu, temiz, parlak saçlar bırakır. ..

21,00TL

(0)

FARMASİ BOTANICS GİNSENG ÖZLÜ YENİLEYİCİ ŞAMPUAN 500 ML

Ginseng özleri ile zenginleştirilmiş Botanics Ginseng Özlü Şampuan, saçlarınızı nazikçe temizler ve saçlarınıza komple bakım sunar. Saçlarınızı ağırlaştırmadan kaybettiği nemi geri kazanmasını destekler. Işıltılı bir görünüm kazandırır   ..

21,00TL

(0)

FARMASİ BOTANICS ISIRGAN ÖZLÜ PARLAKLIK VEREN ŞAMPUAN 500 ML

Isırgan özleriyle zenginleştirilmiş Botanics Isırgan Özlü Şampuan, saçlarınızı nazikçe temizler ve yıpranan saçlarınıza ekstra bakım sunar. Günlük kullanıma uygundur.   ..

21,00TL

(0)

FARMASİ KERATİN THERAPY ONARICI ŞAMPUAN 400 ML

PROFESYONEL SAÇ BAKIMI ADIM 1:Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Şampuan, saçı derinlemesine temizlerken, saç yüzeyinden nüfuz ederek saçları besler. Bakım Önerileri: Islak saça masaj yaparak köpürtün ve durulayın. Uzun süreli pürüzsüz etki i..

41,00TL

(0)

FARMASİ NATURELLE ARGAN YAĞI ŞAMPUANI 375 ML

Boyalı ve Yıpranmış Saçlar için Farmasi Argan Yağı Şampuanı, boyama işlemi sonrası yıpranmış saçlarınızı canlandırmaya yardımcı olur. Silikon içermeyen formülü ile, saçlarınızı ağırlaştırmadan eşsiz bir bakım sunar. Mat ve cansız görünen saçlarınız n..

21,00TL

(0)

FARMASİ NATURELLE DENİZ MİNERALLERİ ARINDIRICI ŞAMPUAN 375 ML

Seatherapy Arındırıcı Bakım Şampuanı, saç derinizde biriken kir ve yağı derinlemesine temizlerken, protein ve mineral kompleks ile saçlarınızın bakımını sağlar. Silikon içermeyen formülü ile,saçlarınızı ağırlaştırmadan parlak görünümüne kavuşturur. ..

21,00TL

(0)

FARMASİ NATURELLE DENİZ MİNERALLERİ NEMLENDİRİCİ DUŞ JELİ 375 ML

Yosun Özü ve Aloe Vera Özü ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildi derinlemesine nemlendirirken, hafif formülü sayesinde kolayca köpürerek cildi yumuşatır, kadifemsi bir dokunuş sağlar. Muhteşem kokusu ile denizin dinlendirici etkisini teninizd..

21,00TL

(0)

FARMASİ NATURELLE DOĞAL GÜL SUYU ŞAMPUAN 375 ML

Geleneksel gül bahçelerinin huzur veren kokusuna sahip Naturelle Gül Suyu Şampuan, saçınıza ihtiyacı olan bakımı sunar. Silikon içermeyen formülü ile, saçlarınızı ağırlaştırmadan saçınızı güçlendirmeye yardımcı olur. Mat ve cansız görünen saçlarınız ..

21,00TL

(0)

FARMASİ NATURELLE LAVANTA YATIŞTIRICI ŞAMPUAN 375 ML

Naturelle Lavanta Terapi Şampuanı, ısıl işleme maruz kalmış ve zayıflamış saç tellerini onarmaya yardımcıdır. Lavanta özleri ile zenginleştirilmiş, silikon içermeyen formülü ile saçlarınızı ağırlaştırmadan eşsiz bir bakım sağlar. Güney Fransa Lavanta..

21,00TL

(0)

FARMASİ NATURELLE ZEYTİNYAĞLI BESLEYİCİ ŞAMPUAN 375 ML

Kuru saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı kazandıran Naturelle Zeytinyağlı Besleyici Şampuan, gücünü doğal zeytinyağının derinlemesine besleyici özelliğinden alır. İpeksi ve parlak saçlara kavuşabilmeniz için geliştirilen bitkisel formülü, saçlarınızı..

21,00TL

(0)

FARMASİ PURE HERBAL ŞAMPUAN KURU & YIPRANMIŞ & BOYALI SAÇLAR İÇİN - 700 ML

Orkide Otu, Buğday Proteini ve Provitamin B5 ile ile zenginleştirilmiş Pure Herbal Şampuan, saçlarınızı nazikçe temizler. Kuru ve yıpranmış saçlarınızı nemlendirerek eşsiz bir bakım sunar, saçlarınıza kaybettiği ışıltıyı geri verir.. ..

38,00TL

(0)

FARMASİ PURE HERBAL ŞAMPUAN TÜM SAÇ TİPLERİ İÇİN - 700 ML

Her saç tipine uygun, sık kullanım için geliştirilmiş Pure Herbal Şampuan Bakım Şampuanı, formülündeki zengin Bitki Özleri ve Vitamin Kompleksi ile saça ihtiyaç duyduğu yoğun bakımı sağlar. Özel formülü ile saçı yumuşatır ve elektriklenmeyi önlemeye ..

38,00TL

(0)

FARMASİ PURE HERBAL ŞAMPUAN YAĞLI SAÇLAR İÇİN - 700 ML

İçeriğindeki Isırgan Otu, Lavanta Özü ve Provitamin B5 sayesinde saç ve saç derisini derinlemesine temizleyen Pure Herbal Şampuan, zengin içeriği sayesinde saçınıza eşsiz bir bakım sunar.   ..

38,00TL

(0)
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)