TÜM KATEGORİLER

FARMASİ KERATİN THERAPY ONARICI MASKE 200 ML

PROFESYONEL SAÇ BAKIMI ADIM 2: Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Maskesi, saçı derinlemesine nemlendirirken, saç yüzeyini onarır, pürüzsüzleştirir ve parlak bir görünüme kavuşturur. Bakım Önerileri: Şampuanı kullandıktan sonra ıslak saça..

39,00TL

(0)

FARMASİ NATURELLE ZEYTİNYAĞLI BESLEYİCİ SAÇ KREMİ 375 ML

Formülündeki doğal Zeytinyağı ve Bitkisel Protein Kompleksi sayesinde kuru saçlarınıza derinlemesine bakım yapar. İpeksi bir görünüm kazanan saçlar kolayca taranır, kuruluk hissinden kurtularak yumuşak ve parlak bir görünüme kavuşur. Silikon içermedi..

24,00TL

(0)

FARMASİ PURE HERBAL HAIR MASK INTENSIVE HYDRATING- NEMLENDİRİCİ

Tüm saç tipleri için geliştirilmiş Pure Herbal Saç Maskesi, Biberiye Özü ve Provitamin B5 sayesinde saçları besler, onarır ve canlandırır. Arnica Montana saçları güçlendirir. Aloe Vera saçların daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur. ..

42,00TL

(0)

FARMASİ PURE HERBAL ONARICI SAÇ MASKESİ 500 ML

Pure Herbal Onarıcı Saç Bakım Maskesi, çok kuru veya yıpranmış saçlar için vazgeçilmez bir üründür. Saç tellerini güçlendirerek dış etkenlere karşı korur, derinlemesine besler. Saçlara kolayca nüfuz edebilen hafif dokusu esnek, yumuşak ve parlak bir ..

42,00TL

(0)

FARMASİ PURE HERBAL SAÇ KREMİ 700 ML

Yatıştırıcı 12 farklı çeşit bitki ile saça bakım yapan Pure Herbal Saç Kremi, saçın dolaşmasını önlemeye ve parlak görünmesine yardımcı olur. Saçlarınız ışıltılı bir görünüm kazanır. Yumuşak yapısı ile saçınıza kolayca nüfuz eder ve saçı ağırlaştırma..

38,00TL

(0)
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)