TÜM KATEGORİLER

DR.C.TUNA AT KESTANESİ MASAJ JELİ 500 ML

Uzun yürüyüş veya uzun süreli ayakta kalma sonucundaki yorgun bacaklarda At Kestanesi Masaj Jeli ile rahatlama ve yumuşama hissini siz de farkedeceksiniz... Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakinleşt..

54,00TL

(0)

DR.C.TUNA AT KESTANESİ TÜP MASAJ JELİ 250 ML

Uzun yürüyüş veya uzun süreli ayakta kalma sonucundaki yorgun bacaklarda At Kestanesi Masaj Jeli ile rahatlama ve yumuşama hissini siz de fark edeceksiniz... Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakinleş..

34,00TL

(0)

DR.C.TUNA BİBERLİ MASAJ JELİ 500 ML

Uzun yürüyüş veya uzun süreli ayakta kalma sonucundaki “yorgun” bacaklarda Biberli Masaj Jeli ile ısınarak rahatlama ve yumuşama hissini siz de farkedeceksiniz. Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakin..

54,00TL

(0)

DR.C.TUNA İKİ KAT ETKİLİ AT KESTANESİ MASAJ JELİ 125 ML

Yoğunlaştırılmış At Kestanesi Masaj Jeli ile daha etkili rahatlama ve yumuşama hissini siz de farkedeceksiniz...Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakinleştirir ve rahatlatır. Yorgun bölgelere az mikta..

30,00TL

(0)

DR.C.TUNA İKİ KAT ETKİLİ BİBERLİ MASAJ JELİ 125 ML

İki kat yoğunlaştırılmış yeni formülün eşsiz masaj keyfiyle ruhunuz dinlenirken, cildiniz nemlenir ve tazelenir. Verdiği serinlik hissi ile cildin rahatlamasına yardımcı olur. Sürüldüğü alanda çabuk emilir, kalıntı bırakmaz.Kullanım:İhtiyaç duyduğunu..

30,00TL

(0)

DR.C.TUNA İKİ KAT ETKİLİ BİBERLİ MASAJ JELİ 250 ML

İki kat yoğunlaştırılmış yeni formülün eşsiz masaj keyfiyle ruhunuz dinlenirken, cildiniz nemlenir ve tazelenir. Verdiği serinlik hissi ile cildin rahatlamasına yardımcı olur. Sürüldüğü alanda çabuk emilir, kalıntı bırakmaz. Kullanım:İhtiyaç duyduğun..

41,00TL

(0)

DR.C.TUNA İKİ KAT ETKİLİ MASAJ JELİ 250 ML

  Yoğunlaştırılmış At Kestanesi Masaj Jeli ile daha etkili rahatlama ve yumuşama hissini siz de farkedeceksiniz..Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakinleştirir ve rahatlatır. Yorgun bölgelere az m..

41,00TL

(0)
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)