TÜM KATEGORİLER

FARMASİ ALOE VERALI LİMON KOLONYASI 225 ML

Aloe Vera Özlü Limon Kolonyası, Alo Vera özüyle bir limon kolonyasından çok daha fazlası... Teninize benzersiz bir serinlik ve tazelik kazandırın. ..

25,00TL

(0)

FARMASİ BERGAMOT KOLONYASI 225 ML

Bergamotun narin kokusu parfümeride çok değerli olmakla beraber, aromaterapide yatıştırıcı özelliği ile bilinmektedir. Teninize benzersiz bir serinlik ve tazelik kazandırın. ..

25,00TL

(0)

FARMASİ BOTANICS BİBERİYE ENERJİ VERİCİ DUŞ JELİ 500 ML

Biberiye Ekstresi ile zenginleştirilmiş Botanics Enerji Veren Duş Jeli, banyonuzu keyiflendiriyor! Aromatik ve rahatlatıcı kokular, lüks köpükler eşliğinde cildinizi nazikçe temizler. Teninizde bıraktığı ferah kokuyla gün boyu kendinizi enerjik hisse..

24,00TL

(0)

FARMASİ BOTANICS LAVANTA RAHATLATICI DUŞ JELİ 500 ML

Lavanta ve Papatya Ekstresi ile zenginleştirilmiş Botanics Rahatlatıcı Duş Jeli, banyonuzu keyiflendiriyor! Aromatik ve rahatlatıcı kokular, lüks köpükler eşliğinde cildinizi nazikçe temizler. Teninizde bıraktığı ferah kokuyla gün boyu kendinizi huzu..

24,00TL

(0)

FARMASİ BOTANİCS MİNE ÇİÇEĞİ TAZELEYİCİ DUŞ JELİ 500 ML

Mine Çiçeği Ekstresi ile zenginleştirilmiş Botanics Tazeleyici Duş Jeli, banyonuzu keyiflendiriyor! Aromatik ve rahatlatıcı kokular, lüks köpükler eşliğinde cildinizi nazikçe temizler. Teninizde bıraktığı ferah kokuyla gün boyu kendinizi taze hissetm..

24,00TL

(0)

FARMASİ BUBBLE BATH BAHAR ESİNTİSİ 500 ML

Şampuan, Duş Jeli ve Banyo Köpüğü tek üründe! ..

27,00TL

(0)

FARMASİ BUBBLE BATH GÜL BAHÇESİ 500 ML

Şampuan, Duş Jeli ve Banyo Köpüğü tek üründe! ..

27,00TL

(0)

FARMASİ BUBBLE BATH YILDIZ MEYVESİ 500 ML

Şampuan, Duş Jeli ve Banyo Köpüğü tek üründe! ..

27,00TL

(0)

FARMASİ DOĞAL ÇİKOLATA VE PORTAKAL SABUNU 100G

Çikolata ve Portakal Özlerinin rahatlatıcı uyumuyla cildinizde hoş bir koku bırakır ve cildinizi narince temizler. Yoğun köpüklü, tazeleyici bu sabun cildinizi temizlerken yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakır. ..

16,00TL

(0)

FARMASİ DOĞAL HAMMAM BITTIM SABUNU 125 GR

Doğanın mucizesi fıstığın olmamış hali çitlembik (bıttım) yapraklarının yağından üretilen sabunun büyüleyici kokusu sizi rahatlatır. Türk Hamamının keyfini eşsiz kokusuyla tamamlar.   ..

17,00TL

(0)

FARMASİ DOĞAL HAMMAM ROYAL OUD SABUNU 125G

Hammam Royal Oud sabun, parfüm dünyasının en ender ve değerli kokularından biri olan oud ile harmanlanmıştır. Keyif veren kremsi köpükleri cildinizin pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlar.   ..

17,00TL

(0)

FARMASİ DOĞAL İNCİ TOZU SABUNU 100 GR

İnci Tozu ile zenginleştirilmiş bu eşsiz sabun, cildinizi temizler, kir ve kalıntılardan narin bir şekilde arındırır. Yoğun köpüğüyle cildinizi temizlerken yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakır.   ..

16,00TL

(0)

FARMASİ DOĞAL PROPOLİS İÇERİKLİ SABUN 100G

Propolisin doğallığından gelen güçle cildiniz temizlenir, narin bir şekilde arınır. Üstelik cildinizde bıraktığı hoş kokusu ile bakımınızı daha keyifli bir hale getirir. ..

16,00TL

(0)

FARMASİ LAVANTA KOLONYASI 225 ML

Lavantanın mis kokusuyla, teninize serinlik ve tazelik kazandırın. ..

25,00TL

(0)

FARMASİ MİNİ LİP BALM 6,5 ML VANİLYA

Dudaklarınızda Eriyen Vanilya Mis gibi taze Vanilya Çiçeğinin doğal aroması ile dudaklarınızda eriyen bu bakım, doğal içerikleriyle yoğun nemlendirme sağlar. İçerdiği E Vitamini sayesinde dudaklarınızı yumuşatarak yıpratıcı etkilere karşı korur. ..

21,00TL

(0)

FARMASİ MİNİ LİP BALM 6,5 ML ZERO

Sıfır Koku, Tat ve Renk Hassasiyeti olan kişiler için geliştirilmiş doğal içerikleriyle dudaklarınızda yoğun nemlendirme sağlayan bu formül, içerdiği E Vitamini sayesinde dudaklarınızı yumuşatarak yıpratıcı etkilere karşı korur. ..

21,00TL

(0)

FARMASİ MUKALLAT, ÇÖREK OTU VE GÜL SABUNU 125G

Çörek Otu ve Gül Özlerinin muhteşem uyumu! Mukallat, Çörek Otu ve Gül Sabunu, cildinizi temizler ve arındırır. Üstelik cildinizde bıraktığı hoş ve egzotik kokusu ile mistik bir deneyim sunar.   ..

17,00TL

(0)

FARMASİ NATURELLE ARGAN YAĞI DUŞ JELİ 375 ML

Cildi derinlemesine nemlendiriren Naturelle Duş Jeli, hafif formülü sayesinde kolayca köpürerek cildi yumuşatır, kadifemsi bir dokunuş yaratır. Tatlı ve dinlendirici kokusuyla tazelenmiş bir cilt hissi sunar..   ..

21,00TL

(0)

FARMASİ NATURELLE ARGAN YAĞI EL KREMİ 75 ML

Mucizevi Argan Yağı’ ndan gelen nemlendirici etkenlerle zenginleştirilmiş Naturelle Argan Yağı El Kremi, cildi beslemeye ve yumuşatmaya yardımcı olur. Kadifemsi bir dokunuş sağlar.   ..

13,00TL

(0)

FARMASİ NATURELLE ARGAN YAĞI EL VE VÜCUT LOSYONU 300 ML

Mucizevi Argan Yağı’ ndan gelen nemlendirici etkenlerle zenginleştirilmiş Naturelle Argan Yağı El ve Vücut Losyonu, cildi beslemeye ve yumuşatmaya yardımcı olur. Kadifemsi bir dokunuş sağlar. ..

24,00TL

(0)

FARMASİ NATURELLE ARGAN YAĞI GENÇLEŞTİRİCİ EL SABUNU 300 ML

Argan Yağının etkileyici gücüyle cildinizde hoş bir koku bırakır, cildinizi narince temizler ..

17,00TL

(0)

FARMASİ NATURELLE ARGAN YAĞI SABUNU 100G

İçeriğinde bulunan Argan Yağı ile cildinizi nemlendirirken aynı zamanda saçlarınıza besleyici ve onarıcı bir bakım sağlar. Düzenli kullanımda, saçınıza ve cildinize canlılık katar.   ..

17,00TL

(0)
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 38 (2 Sayfa)