TÜM KATEGORİLER

FARMASİ MEN 2'Sİ 1 ARADA TIRAŞ SONRASI BALSAM VE NEMLENDİRİCİ 100

Tıraş sonrası cildi yatıştırmak ve nemlendirmek için özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğindeki ekstra nemlendiriciler ve E vitamini ile cildi derinlemesine nemlendirerek tıraş sonrası yumuşak ve pürüzsüz bir cilt sunar. Allantoin ile cildi yatıştı..

21,00TL

(0)

FARMASİ MEN 3'Ü 1 ARADA SAÇ, YÜZ VE DUŞ JELİ 400 ML

  İster derinlemesine temizleyen bir şampuan veya ferahlatıcı bir duş jeli, ister yüz yıkama jeli. Erkekler için geliştirilen 3’ü 1 arada formülüyle 3 ürün 1 şişede! Yosun özlerinden elde edilen Bioenergizer aktifi ile saçları güçlendirmeye yardım..

32,00TL

(0)

FARMASİ MEN SAKAL VE BIYIK YAĞI 30 ML

Erkekler için özel olarak geliştirilen bu formül, sakal ve bıyık bakımı yaparken aynı zamanda sakalınızı rahatça şekillendirmenizi sağlar. İçeriğindeki Badem Yağı ve Vitamin E ile sakalı besler. Aynısefa Yağı ile ciltteki kuruluk ve tahrişi önlemeye ..

63,00TL

(0)

FARMASİ MEN YATIŞTIRICI TIRAŞ JELİ 100 ML

Jel yapısı ve özel formülü ile mükemmel tıraş performansı için özel olarak geliştirilmiştir. Şeffaf, az köpüren ve kaygan jel yapısı sayesinde tıraş edilen bölgenin görülmesini ve istenen şeklin verilmesini sağlar. İçeriğindeki Allantoin ile cildi ya..

21,00TL

(0)

FARMASİ MEN YATIŞTIRICI TIRAŞ KÖPÜĞÜ 200 ML

Ekstra köpüren formülüyle etkili bir tıraş performansı sağlar. İçeriğindeki Allantoin ile cildi yatıştırır ve tahrişi önlemeye yardımcı olur. Ginseng içeriği ile cildinize canlılık verir. Tüm cilt tipleri için uygundur.Kullanım Önerisi: Tıraş edilece..

32,00TL

(0)
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)