TÜM KATEGORİLER

FARMASİ BABY FRESH BEBEK KOLONYASI FRESH 115 ML

Bebeğinize hoş kokusu ile gün boyu ferahlık ve tazelik hissi verir. Tüm aile bireylerinin kullanımı için uygundur. Doğal ve rahatlatıcı etki yayar ..

27,00TL

(0)

FARMASİ BABY FRESH BEBEK KORUMA PİŞİK KREMİ 75 ML

Cilt üzerinde oluşan gerginlik hissini yatıştıran ve cildi besleyerek pişik oluşumuna karşı daha güçlendiren kaliteli bir bebek pişik kremidir. Düzenli olarak kullanılması durumunda bebek cildinin pişik oluşumuna karşı direnç kazandığı görülecektir. ..

26,00TL

(0)

FARMASİ BABY FRESH BEBEK LOSYONU 300 ML

Özel olarak geliştirilen Hassas Bebek Losyonu hafif formülü ile uygulanması kolay olup hızla emilir. Zeytinyağı özlerinden gelen nemlendirici etkenlerle bebeğinizin cildini beslemeye ve yumuşatmaya yardımcı olur. Papatya ve E Vitamin ile zenginleştir..

27,00TL

(0)

FARMASİ BABY FRESH FERAHLATICI BEBEK YAĞI 115 ML

Bebeğiniz banyo sonrası için yoğun nemlendiricisi…Banyo sonrasında masaj yaparak bebeğinizin tenine nazikçe uygulayınız. İçeriğindeki Papatya, Zeytinyağı ve E Vitamini yumuşaklık ve parlaklık sağlarken derinlemesine nemlendirir. Kolay emilen formülü ..

37,00TL

(0)

FARMASİ BABY FRESH ZEYTİNYAĞLI BEBEK ŞAMPUANI 375 ML

Doğal Zeytin Yağı ile zenginleştirilmiş bu özel Şampuan bebeklerinizin cildine en yumuşak dokunuşu yapar. İçeriğindeki papatya özleri ile cildi yatıştırır, cildin doğal nem ve yumuşaklığına kavuşmasına yardımcı olur. Yoğun ve uzun süreli etkisiyle ve..

24,00TL

(0)

FARMASİ SAÇ AÇICI SPREY 200 ML

Çocuklarımızın saçlarını tararken onları incitmek istemeyiz. Bu düşünceyle geliştirilen Farmasi Saç açıcı sprey ile çocuklarınızın saçlarını taramak artık eğlenceli bir oyuna dönüşüyor.Zor taranan saçlar Karışmış düğüm olmuş saçlar Anında kolaylıkla ..

27,00TL

(0)
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)