TÜM KATEGORİLER

EUROFRESH 3 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUK VE HASSAS DİŞLER İÇİN DİŞ MACUNU 50 GR

Çocuklar için özel geliştirilen bu Diş Macunu SLS ve florür içermeyen formülü ile dişlerin parlamasına, diş ve diş eti sağlığının korunmasına yardımcı olur. Çilekli özel aroması sayesinde çocuklara dişlerini fırçalama alışkanlığı kazandırır.   ..

18,00TL

(0)

EUROFRESH 7 ETKİLİ KOMPLE AĞIZ BAKIM BEYAZLATICI DİŞ MACUNU 112 G

Özel olarak geliştirilmiş bu Diş Macunu, formülündeki extra yoğun bitki özleri ile nefesinizin daha ferah, gülüşlerinizin daha beyaz olmasını sağlar. Bu benzersiz 7 etkili karışım eşsiz bir tat verir, ağızda uzun süren temizlik hissi yaratır. Kalsiyu..

20,00TL

(0)

EUROFRESH ALOE VERA JEL DİŞ MACUNU 112 G

Hassas dişlere özel olarak geliştirilmiş Eurofresh Aloe Vera Diş Macunu, formülündeki extra yoğun bitki özleri ile dişlerinizi aşındırmadan temizler. Nefesinizin daha ferah, gülüşlerinizin daha beyaz olmasını sağlar. Yoğun Aloe Vera Özleri ile nazikç..

20,00TL

(0)

EUROFRESH HERO KIDS ÇOCUKLAR İÇİN DİŞ FIRÇASI

EUROFRESH HERO KIDS ÇOCUKLAR İÇİN DİŞ FIRÇASI ..

12,00TL

(0)

EUROFRESH MİSVAKLI BEYAZLATICI DİŞ MACUNU 112 G

Aloe Vera ile hassas bir bakım sağlamaya, çay ve kahve lekelerinin giderilmesine, doğal parlaklık ve beyazlık vermeye, plak ve tartarın önlenmesine, ferak bir nefes sağlamaya yardımcı olur. Paraben, Florür, Triklosan, Gluten ve Aşındırıcı içermez. ..

20,00TL

(0)
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)