TÜM KATEGORİLER

BEL BÖLGESİ İÇİN MIKNATISLI KEMER

Çift etkili neopren kumaşı sayesinde bel bölgesinde oluşan ısı, bu bölgedeki yağların erimesine yardımcı olur. Mıknatıslı bölümu vücudunuza temas edecek şekilde yerleştirin ve belinizin etrafına sarın. Mıknatıslı Bel Kemerini çalışırke, yürürken veya..

90,00TL

(0)

BEL BÖLGESİ İÇİN TERMAL KEMER

Bele takılarak kullanılan Termal Kol Kemeri, doğal hareketler esnasında vücudun oluşturduğu ısıyı tutup yükselterek fizyoterapik mikromasaj ve deri altında sauna etkisi meydana getirir. Böylelikle daha fazla terleme ve daha etkin incelme sağlanmaktad..

74,00TL

(0)

MIKNATISLI DİZLİK TEKLİ

Mıknatıslı Dizlik stresle başetmek ve kasları rahatlatmk amacıyla kullanılır. Her ölçüye uyacak şekilde ayarlanabilir cırcırtlı(Velcrolu) sisteme sahiptir. Erkek ya da bayan, herkes kullanabilir.   ..

47,00TL

(0)

MR.WİPES NEM TUT RUTUBET EMİCİ

Evinizde, garajınızda, işyerinizde, vs. oluşabilecek rutubeti ve rutubetin meydana getireceği zararları(küf, kötü koku) ortadan kaldırır. \r\nKullanım alanları: Gardrop, banyo, bodrum kat, çamaşırhane, kiler, depo, otomobil ve tekneler ..

40,00TL

(0)

NUTRIPLUS B12 VITAMINI 25 ML

1 porsiyon = 4 puf =0,624ml.  Kullanım: 11 yaş ve üzeri kullanım için uygundur. Takviye edici gıda olarak, günlük 1 porsiyon için dil altına 4 sprey uygulanması tavsiye edilir. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız.  Uyarılar: ..

90,00TL

(0)

NUTRIPLUS CHİA VE ÇİLEK AROMALI MEYVE BARI 30 G

Açlığınızı bastırmanın en pratik yolunu keşfedin.Yüksek lif içeren atıştırmalıklarıyla hem besleyici hem de lezzetli Nutribar ile sağlıklı atıştırın! -Hurma -Hindistan cevizi -Çiya tohumu -Çilek -Keçiboynuzu -Kakao kitlesi ..

14,00TL

(0)

NUTRIPLUS D VİTAMİNİ 60 KAPSÜL

Takviye edici gıda olarak günde 1 kapsül kullanılması önerilir.Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız. Licaps - Oksidasyonu önleyen özel teknoloji ..

123,00TL

(0)

NUTRIPLUS ENERJİ NUTRİBAR KURUYEMİŞLİ MEYVE BARI 30 G

Açlığınızı bastırmanın en pratik yolunu keşfedin. Yüksek lif içeren atıştırmalıklarıyla hem besleyici hem de lezzetli Nutribar ile sağlıklı atıştırın! -Hurma -Hindistan cevizi -Yer fıstığı -Fındık -Badem -Keçiboynuzu -Kakao kitlesi ..

14,00TL

(0)

NUTRIPLUS GLUKOZAMIN & KONDROITIN & MSM&TIP II KOLLAJEN 60 KAPSUL

Kullanım: Takviye edici gıda olarak, yemeklerle beraber günde 3’er kez 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir. Bu takviye edici gıdanın 3 aydan fazla kullanımı önerilmez. 18 yaş altı bireylerde kullanılmaz. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekil..

230,00TL

(0)

NUTRIPLUS L-KARNITIN 60 KAPSUL

L-Karnitin, biyolojik olarak sentezlenen, Lisin ve Methionin amino asitlerinden oluşan bir amino asit olup tüm vücut hücrelerinde bulunmaktadır. Kullanım: 11 yaş ve üzeri kullanım için uygundur.  Takviye edici gıda olarak, yemeklerle beraber günde 3’..

160,00TL

(0)

NUTRIPLUS LİF İÇEREN GIDA 5G 60 NUMUNE

Lif İçeren Takviye Edici Gıda Takviye edici gıda olarak günde 2 kere 1'er şase kullanılması önerilir.Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız.1 şase 1 bardak su içersine boşaltılıp karıştırıldıktan sonra tüketilir. ..

148,00TL

(0)

NUTRIPLUS MULTIVITAMIN 150 ML

Çocuğunuzun günlük vitamin ve mineral ihtiyacını desteklemek amacıyla sıvı formda lezzetli portakal aromalı multivitamin takviye edici gıdadır. Kullanım: 4-10 yaş grubu çocukların kullanımına uygundur. Takviye edici gıda olarak günde 10 ml (1 porsiyo..

150,00TL

(0)

NUTRIPLUS NUTRICOFFEE HİNDİBA KAHVE 100 GR

Hazırlanışı: Fincanınıza 1-2 çay kaşığı koyunuz. Kaynatılmış, bekletilmiş sıcak suyu fincanınıza ilave ediniz. İsteğe göre şeker,süt veya kahve beyazlatıcısı ilave edebilirsiniz.   ..

55,00TL

(0)

NUTRIPLUS OMEGA3 BALIK YAGI PORTAKAL AROMALI 150ML

Çocuğunuzun günlük Omega-3 Balık Yağı ihtiyacını desteklemek amacıyla sıvı formda lezzetli elma aromalı takviye edici gıdadır.  İzlanda menşeili balık yağından üretilmiş olup balık karaciğer yağı ve vitamin içermez.  Koruyucu, boyar madde, su, emül..

160,00TL

(0)

NUTRIPLUS REISHI MANTARI EKSTRESİ 60 KAPSÜL

Ganoderma Lucidum (Reishi Mantarı) Ekstresi Takviye edici gıda olarak günde 3 kere 1'er kapsül kullanılması önerilir.Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız. Vcaps (Bitkisel orijinli vejeteryan kapsül) ..

125,00TL

(0)

NUTRIPLUS VİTAMİN VE MİNERAL KARIŞIMI 30 KAPSÜL

Vitamin ve Mineral Karışımı Takviye edici gıda olarak günde 1 kapsül kullanılması önerilir.Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız.Oksidasyonu önleyen özel teknoloji ..

121,00TL

(0)

NUTRIPLUS ZENCEFİL EKSTRESİ 10 KAPSÜL

Mikroenkapsüle Zencefil Ekstresi Takviye edici gıda olarak günde 3 kere 1'er kapsül kullanılması önerilir. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız. Vcaps - Bitkisel orijinli vejeteryan kapsül.   ..

60,00TL

(0)

TEKLİ KOL BANDI

Kola takılarak kullanılan Termal Kol Kemeri, doğal hareketler esnasında vücudun oluşturduğu ısıyı tutup yükselterek fizyoterapik mikromasaj ve deri altında sauna etkisi meydana getirir. Böylelikle daha fazla terleme ve daha etkin incelme sağlanmaktad..

26,00TL

(0)

TERMAL BACAK BANDI TEKLİ

Bacağa takılarak kullanılan Termal Bacak Kemeri, doğal hareketler esnasında vücudun oluşturduğu ısıyı tutup yükselterek fizyoterapik mikromasaj ve deri altında sauna etkisi meydana getirir. Böylelikle daha fazla terleme ve daha etkin incelme sağlanma..

33,00TL

(0)
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)