TÜM KATEGORİLER

DR.C.TUNA AGE REVERSIST GÖZ KREMİ 15 ML

    AGE REVERSIST SERİSİNİN EN YENİ ÜYESİ: DR. C. TUNA AGE REVERSIST GÖZ KREMİ   -Yorgunluk belirtileriyle savaşır. -Çevresel stres faktörlerine karşı korur. -Göz çevresinde ince ve görünmez bir yapı oluşturur. -Göz altı torbalar..

95,00TL

(0)

DR.C.TUNA AGE REVERSIST KREM 52 ADET 0,3 ML

  Nedir? Derin kırışıklıkları anında dolduran ve kaz ayakları, gözaltı torbaları, alın kırışıklıkları, yüzdeki diğer çizgileri gerginleştiren bir krem ürünüdür. Ne yapar? Jel-krem formundaki bu krem ciltte eriyerek özellikle göz çevresi bölgesinde..

200,00TL

(0)

DR.C.TUNA AGE REVERSIST NEMLENDİRİCİ KREM 30 ML

Nedir? İnce çizgileri ve derin kırışıklıkları nem ile dolduran ve nemlenmeyi dengeleyen besleyici bir krem ürünüdür. Cilde pürüzsüz ve canlı bir görünüm sağlar. Ne yapar? Ciltteki ince çizgileri ve derin kırışıklıkları nem ile doldurur. Dermis tab..

147,00TL

(0)

DR.C.TUNA AGE REVERSIST SERUM 15 ML

  Nedir? Görünür çizgileri ve derin kırışıklıkları onararak azaltan yaşlanma karşıtı bir serum ürünüdür. Kullanım sonrasında ışıldayan ve genç görünen bir cilt bırakır. Ne yapar? Cilt bariyerinin nem dengesini korur böylece cilde elastikiyet kazan..

147,00TL

(0)

DR.C.TUNA AGE REVERSIST TEMİZLEYİCİ JEL 100 ML

  Nedir? Sebum, makyaj ve ölü hücre kalıntılarını derinlemesine temizleyen yaşlanma karşıtı jel ürünüdür. Ne yapar? Gözenekleri temizler, pürüzsüzleştirerek yatıştırır. Cildinizi canlandırır ve bir sonraki uygulama ürünü için hazırlar. Tüm cilt ti..

79,00TL

(0)
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)