TÜM KATEGORİLER

MR WIPES ÇAMAŞIR LEKE ÇIKARICI 500 ML

Zorlu Lekelerle Savaşa Son! Mr Wipes Leke Çıkarıcı renkli ve beyaz çamaşırlarda, en inatçı lekelerin üstesinden gelmek için özel olarak geliştirilmiştir. Çamur, çimen, kozmetik,yağ, meyve suyu, şalgam suyu, çay, kahve gibi her türlü lekeyi kolayca yo..

28,00TL

(0)

MR WIPES KONSANTRE YUMUŞATICI 500 ML

İki kat konsantre formülü ile çamaşırlarınız daha yumuşak.Fosfat ve Formaldehit içermeyen özel formülü ile çamaşırlarınızın vazgeçilmez dostudur. Kalıcı kokusu sayesinde çamaşırlarınız uzun süre ilk yıkama tazeliğini taşır. Yumuşak ve kolay ütülenen ..

28,00TL

(0)

MR WIPES ÖLÇÜLÜ PLASTİK KAP

Yeni Mr. Wipes Ölçülü Kap sayesinde kullanım talimatlarına uygun ürün kullanımı artık çok kolay!   ..

11,00TL

(0)

MR WIPES RENKLİLER İÇİN SIVI ÇAMAŞIR DETERJANI 1000 ML

Renkler Koruma Altında! Özel formülü ile çamaşırlarınızın renklerini ve parlaklıklarını korur.Güçlü leke çıkarma özelliği sayesinde tek yıkamada bile etkilidir. Su bazlı formülü sayesinde düşük dereceli sularda bile kolayca çözünür.Kullanım Talimatı:..

36,00TL

(0)

MR WIPES SIVI ÇAMAŞIR DETEJANI BEYAZLAR 1000 ML

Yeni Güçlendirilmiş Formülü ile Mükemmel Beyazlara Kavuşun! % 100 yerli Bor ve Soda Teknolojisi sayesinde oluşturulan formülü ile beyaz çamaşırlarınız ilk günkü görünümüne kavuşur.Özel bileşenleri sayesinde çamaşırlarınız yıpranmaz.Kullanım Talimatı:..

36,00TL

(0)

MR WIPES SİYAHLAR İÇİN SIVI ÇAMAŞIR DETERJANI 1000 ML

Siyahlar Hep Siyah! Özel formülü siyah ve koyu renkli çamaşırlarınızın renklerini ve parlaklıklarını korurken, çamaşırlarınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Güçlü leke çıkarma özelliği sayesinde tek yıkamada bile etkilidir. Kullanım Talimatı: Otoma..

36,00TL

(0)
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)