TÜM KATEGORİLER

gömme rezervuar buton asma klozet kapak

gömme rezervuar buton asma klozet kapak gural vit takim  --  kargo alıcıya aittir ..

279,90TL

(0)

MANYETİK KİREÇ ÖNLEYİCİ

MANYETİK KİREÇ ÖNLEYİCİ ÇAMAŞIR/BULAŞIK MAKİNELERİ İÇİN  KİREÇTEN KAYNAKLANAN PROBLEMLERİNİZE SON  MAKİNENİZE BAĞLANTI YAPILAN ARA HORTUM BAĞLANTISINA BAĞLANIR.HER BİREYİN KENDİ KOLAYCA MONTAJ YAPABİLİR 10 YIL GARANTİ  -  50 YIL ÖMÜRLÜ ..

75,00TL

(0)

MANYETİK KİREÇ ÖNLEYİCİ

MANYETİK KİREÇ ÖNLEYİCİ  ANA ŞEBEKE SU SAATİNE MONTAJ EDİLİR.KİREÇTEN KAYNAKLANAN PROBLEMLERİNİZE PRATİK ÇÖZÜM 10 YIL GARANTİ  /  50 YIL ÖMÜR ..

199,90TL

(0)

MR WIPES 2Lİ CAM BEZİ 40X40 CM

Mr Wipes Mikrofiber Cam Bezi'ni, evinizde veya aracınızdaki cam yüzeylerin temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz. Mikrofiber yapısı sayesinde hiçbir detarjan, çamaşır suyu, sıvı veya katı sabuna ihtiyaç duymadan cam yüzeylerinizi temizleyebilirsiniz..

36,00TL

(0)

MR WIPES AHŞAP PARKE TEMİZLEYİCİ 1000 ML

Her cins parke ve ahşap yüzeyde (kapılar, pencereler, mutfak dolabı vb.) kullanılır.Ahşaplarınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Antistatik özelliği ile tozlanmayı geciktirir.Kullanım Talimatı: 5 litre suya 50 ml ürün ilave ederek kullanınız.   ..

34,00TL

(0)

MR WIPES ANTİBAKTERİYEL MİKROFİBER ARAÇ KURULAMA BEZİ 40X40CM

Aracınızın dış aksamında, yıkama sonrası su lekesi bırakmadan mükemmel kurulama yapar. Araç iç aksamında kapı kolları, direksiyon ve ön konsolda biriken bakterilerden kurtulmanıza yardımcı olur. Camınızın iç yüzeyindeki yağımsı kirleri ve tavandaki s..

30,00TL

(0)

MR WIPES ANTİBAKTERİYEL MİKROFİBER GENEL TEMİZLİK BEZİ 40X40CM

Her türlü yüzey temizliğinde, nemli veya kuru olarak kullanıma uygundur. Nemli kullanımlarda, ıslatıp iyice sıkıldıktan sonra yüzeyi kurulamaya gerek yoktur. ..

31,00TL

(0)

MR WIPES ANTİBAKTERİYEL MİKROFİBER HALI-KOLTUK VE YER SİLME BEZİ

Yoğun kirli yüzeylerde kullanılabilmesi için her iki yüzü de özel bir mikrofiber kumaştan üretilmiştir. Halı, koltuk ve yerleri kolayca temizlerken, mutfakta tezgah üstü temizliği, boyalı veya duvar kağıdı ile kaplanmış duvarların, banyo ve duşakabin..

31,00TL

(0)

MR WIPES ANTİBAKTERİYEL MİKROFİBER İSPANYOL MOP 50X70 CM

Her türlü zemini çizmeden ve hav bırakmadan kolayca temizler. Temizlik esnasında detarjan gerektirmez. Hoş koku vermesi için temizlik suyuna bir miktar Mr. Wipes genel temizlik ürünü veya sabun tozu ilave edebilirsiniz.   ..

50,00TL

(0)

MR WIPES ANTİBAKTERİYEL MİKROFİBER ZOR KİR VE YAĞ BEZİ 40X40CM

Mutfakta etrafa sıçrayan kurumuş kızartma yağları gibi tortulaşmış kir ve yağları deterjan gerektirmeden kolayca temizler.   ..

31,00TL

(0)

MR WIPES ÇAMAŞIR LEKE ÇIKARICI 500 ML

Zorlu Lekelerle Savaşa Son! Mr Wipes Leke Çıkarıcı renkli ve beyaz çamaşırlarda, en inatçı lekelerin üstesinden gelmek için özel olarak geliştirilmiştir. Çamur, çimen, kozmetik,yağ, meyve suyu, şalgam suyu, çay, kahve gibi her türlü lekeyi kolayca yo..

28,00TL

(0)

MR WIPES ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ DROP PURE SOAP 500 ML

Kalıcı Hoş Koku, Kalıcı Temizlik Mr. Wipes Konsantr Çok Amaçlı Temizleyici Koltuklarda, halılarda, mutfakta, banyoda,mermerde, fayansta, elde bulaşık ve çamaşırlarda inatçı lekeleri kolayca yok eder.Yapılan performans testleri ile üstünlüğü kanıtlana..

25,00TL

(0)

MR WIPES ELDE BULAŞIK YIKAMA SIVISI 300 ML

Bulaşıktan Korkmayın! Elde Yıkama Bulaşık Sıvısı Mr. Wipes Elde Yıkama Bulaşık Sıvısı, yapılan performans testleri ile kir ve yağ çözmedeki ustalığını kanıtladı. Sizi zaman ve israfından kurtararak bulaşıklarınızdaki zorlu lekeleri kolayca yok eder. ..

17,00TL

(0)

MR WIPES HOME CLEAN RENK KORUYUCU BEZ

Renkli çamaşırlar yıkanırken boya bırakabildiği için, birlikte yıkanan çamaşırların birbirini boyamasına sıkça rastlanır. Oysa süper emici mikro gözeneklere sahip Home Clean Renk Koruyucu Mendil, boyaları kendi içinde hapseder ve çamaşırların birbiri..

34,00TL

(0)

MR WIPES KONSANTRE ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ WHITE FLOWERS 500 ML

Kalıcı Hoş Koku, Kalıcı Temizlik Mr. Wipes Konsantre Çok Amaçlı Temizleyici Koltuklarda, halılarda, mutfakta, banyoda,mermerde, fayansta, elde bulaşık ve çamaşırlarda inatçı lekeleri kolayca yok eder.Yapılan performans testleri ile üstünlüğü kanıtlan..

25,00TL

(0)

MR WIPES KONSANTRE YUMUŞATICI 500 ML

İki kat konsantre formülü ile çamaşırlarınız daha yumuşak.Fosfat ve Formaldehit içermeyen özel formülü ile çamaşırlarınızın vazgeçilmez dostudur. Kalıcı kokusu sayesinde çamaşırlarınız uzun süre ilk yıkama tazeliğini taşır. Yumuşak ve kolay ütülenen ..

28,00TL

(0)

MR WIPES KONSANTRE YÜZEY TEMİZLEYİCİ 1000 ML

Evinizdeki tüm yüzeylerde (Fayans, mermer, marley, karo, granit vb.) kullanılabilir. Uzun süren hoş kokusu ile temizlik etkisi evinizi sarsın! Kullanım Talimatı: 5 litre suya 50 ml ürün ilave ederek kullanınız. Fayans, mermer, marley, karo,granit vb...

34,00TL

(0)

MR WIPES METAL TEMİZLEYİCİ 220 ML

Güçlendirilmiş Yeni Formülü ile Metalleriniz Artık Daha Parlak! Metal ürünlerinizin üzerinde oluşan inatçı lekelerin yok olmasını sağlar. % 100 yerli Borik Asit ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde metalleriniz göz alıcı parlaklığa kavuşur. Çelik ..

31,00TL

(0)

MR WIPES ÖLÇÜLÜ PLASTİK KAP

Yeni Mr. Wipes Ölçülü Kap sayesinde kullanım talimatlarına uygun ürün kullanımı artık çok kolay!   ..

11,00TL

(0)

MR WIPES PAS VE KİREÇ SÖKÜCÜ 1000 ML

Birikmiş kireç, pas ve tortuları giderir.Kullanım Talimatı: Uygulama sırasında eldiven kullanınız. Yoğun kireç bağlamış kaplarda (çelik, teflon, şişe, bardak, sürahi vs.) ürünün bir kısmı direkt dökülür. Az yoğun kireç birikimlerinde 1 litre suya 50-..

33,00TL

(0)

MR WIPES RENKLİLER İÇİN SIVI ÇAMAŞIR DETERJANI 1000 ML

Renkler Koruma Altında! Özel formülü ile çamaşırlarınızın renklerini ve parlaklıklarını korur.Güçlü leke çıkarma özelliği sayesinde tek yıkamada bile etkilidir. Su bazlı formülü sayesinde düşük dereceli sularda bile kolayca çözünür.Kullanım Talimatı:..

36,00TL

(0)

MR WIPES SİHİRLİ SÜNGER

Mr. Wipes Sihirli Sünger sert, yumuşak, metalik, plastik, vs. her türlü zemindeki leke ve kalıntıları adeta bir silgi gibi temizler.Sadece su ile ıslatıp, bastırarak siliniz.Kullanım alanlarından bazıları: Fayans, karo ve derz arası kararmalar\r\nLav..

13,00TL

(0)

MR WIPES SIVI ÇAMAŞIR DETEJANI BEYAZLAR 1000 ML

Yeni Güçlendirilmiş Formülü ile Mükemmel Beyazlara Kavuşun! % 100 yerli Bor ve Soda Teknolojisi sayesinde oluşturulan formülü ile beyaz çamaşırlarınız ilk günkü görünümüne kavuşur.Özel bileşenleri sayesinde çamaşırlarınız yıpranmaz.Kullanım Talimatı:..

36,00TL

(0)

MR WIPES SİYAHLAR İÇİN SIVI ÇAMAŞIR DETERJANI 1000 ML

Siyahlar Hep Siyah! Özel formülü siyah ve koyu renkli çamaşırlarınızın renklerini ve parlaklıklarını korurken, çamaşırlarınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Güçlü leke çıkarma özelliği sayesinde tek yıkamada bile etkilidir. Kullanım Talimatı: Otoma..

36,00TL

(0)

MR WIPES TEKLİ CAM BEZİ 40X40CM

Mr Wipes Mikrofiber Cam Bezi'ni, evinizde veya aracınızdaki cam yüzeylerin temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz. Mikrofiber yapısı sayesinde hiçbir detarjan, çamaşır suyu, sıvı veya katı sabuna ihtiyaç duymadan cam yüzeylerinizi temizleyebilirsiniz..

17,99TL

(0)
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)